(2015-04-24 Nr. 570) ŠIANDIEN 2015 Balandžio 26 D. Sekmadienis ARCHYVAS

Kontaktai
Naudingos nuorodos

Blogos Šiaulių naujienos
2015 04 17–23

Š. Žemaičiui – įtarimai dėl dviejų nužudymų

Trečiadienį popiet linkuviškiai rinkosi į nužudytos Samantos Rakauskaitės laidotuves. Pirmiausia buvo aukojamos šv. Mišios bažnyčioje, vėliau merginos artimieji ir draugai pajudėjo į kapines atsisveikinti. Naujosiose kapinėse duobę kasė ir nužudytosios bendraklasiai. Į laidotuves susirinko net keli šimtai žmonių. Susirinkusieji teigė, kad miestelyje sklando labai prasta nuotaika. Prie Samantos kapo girdėjosi ir prakeiksmai įtariamajam. S. Rakauskaitė buvo palaidota visai netoli mokyklos sargo Algimanto Palkaus kapo. Įtariama, kad su A. Palkaus nužudymu taip pat gali būti susijęs Š. Žemaitis. Nusikaltimas įvykdytas prieš dvejus metus, tačiau iki šiol neatskleistas. Vyro lavoną su akivaizdžiomis smurto žymėmis galvoje rado jo sugyventinė su sūnumi.

Solidus kyšis nesugundė

Aukštelkės kaime sekmadienį girtas vairuotojas bandė kaltę išpirkti kyšiu, tačiau atsidūrė areštinėje. Policijos pareigūnai automobilį vairavusį jauną

25-erių vyrą sustabdė sekmadienio vakare degalinės teritorijoje. Vyras, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo neblaivus (3,14 prom. alkoholio), Šiaulių apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnams siūlė 1 000 eurų kyšį. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Grasino susidoroti su pareigūnais

Trečiadienio vakarą Joniškyje, V. Kudirkos gatvėje, policijos pareigūnams ieškant iš namų išėjusios nepilnametės, neblaivūs 25-erių metų (2,58 prom. alkoholio) ir 21-erių metų (1,85 prom. alkoholio) vyrai necenzūriniais žodžiais įžeidinėjo pareigūnus ir grasino susidoroti. Sulaikymo metu 21-erių metų vyras spyrė Šiaulių apskrities VPK Joniškio rajono PK Viešosios policijos skyriaus pareigūnui į šoną ir suplėšė uniforminės striukės rankoves. Pareigūnas dėl krūtinės ląstos sumušimo gydomas ambulatoriškai. Įtariamieji vyrai uždaryti į areštinę.

Nužudymas Akmenėje

Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria nužudymo bylą. Pirminiais duomenimis, trečiadienį ryte, Kasakausko gatvėje esančiuose namuose buvo rastas nebegyvo 59-erių metų vyro kūnas su daugybinėmis durtinėmis žaizdomis pilve. Pareigūnai operatyviai sulaikė 47-erių metų neblaivų vyrą ir uždarė į areštinę. Dėl nusikaltimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Šiauliai plius“ informacija


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti